Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
NAGRODY I WYRÓŻNIENIA FIRMY COLWAY

COLWAY to wiele produktów z duszą, które wyrosły z pasji oraz naszych – głównie rodzimych – wynalazczości i wizjonerstwa. 

Jestem bardzo ciekawa czy słyszałaś/słyszałeś o preparatach medycyny zdrowia – suplementach COLWAY, jakie nie mają sobie podobnych na świecie, o substancjach tak sensacyjnych jak np. lunazyna, których nie ma nikt inny w Europie, bądź o pierwszym na świecie Szamponie z diosminą, który realnie zagęszcza włosy.

Produkty, które posiada w swojej ofercie COLWAY,  pojawiają się raz na półwiecze.

Niemal wszystkie opierają się o rodzime biotechnologie. To w Polsce wyizolowano ze skór rybich, w postaci molekularnej taki kolagen, którego peptydy są zdolne pokonywać barierę naskórka i zatrzymywać na całe lata procesy starzenia się skóry.

Zaś wiele lat później opracowano recepturę Atelokolagenu, czy też pierwszego, polskiego faktora wzrostu fibroblastów.

 

Miło nam poinformować, że głosami KONSUMENTÓW w ogólnopolskim badaniu opinii publicznej, w ramach programu KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2020, marka COLWAY zajęła 1 miejsce w kategorii:

"SUPLEMENTY DIETY - DOSTĘPNE W SPRZEDAŻY POZASKLEPOWEJ", uzyskując tym samym ZŁOTE godło - KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2020! 

Pozytywne opinie Konsumentów są potwierdzeniem najwyższej jakości produktów  firmy COLWAY.
Badanie miało charakter niezależny, co udowadnia, że Suplementy COLWAY wyróżniają się olbrzymią skutecznością działania spośród innych tego typu produktów dostępnych na rynku.

 

 

Kapituła Znaku "Najlepsze w Polsce"- przy Towarzystwie imienia Hipolita Cegielskiego w Poznaniu - ogłosiła, że COLWAY ma odtąd prawo firmować tym prestiżowym znakiem swoje produkty i swoje usługi.

Na takie wyróżnienie trzeba sobie zapracować najlepiej kilkunastoletnią reputacją.

Żadna firma nie otrzymuje go bez spełnienia warunków jakich towarzystwo to wymaga, a ilość firm jakie go dostają jest bardzo ograniczona.

Uroczyste wręczenie tego znaku nastąpiło 2 Maja  podczas 10 rocznicy powstania FIRMY COLWAY.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl